Stránky s redakčním systémem

Potřebuji

Webové stránky, které si budu moci sám často editovat, aktualizovat a přidávat na ně obsah jako jsou například novinky, články, fotografie nebo různé produkty. Přitom nechci platit odborníkovi za každou změnu, a proto chci jednoduchou administraci, kterou jsem schopen jednoduše obsluhovat.


Řešení

Redakční systém Vám umožní jakoukoliv změnu webových stránek bez potřeby znalosti programování.
Aby webové stránky byly úspěšné, je třeba je pravidelně aktualizovat a udržovat, proto je téměř vždy vhodné použít redakční systém. S pravidelně aktualizovanými webovými stránkami se můžete dostat daleko dále než konkurence, ať už co se návštěvnosti týče, tak i zisků.

Předáte nám požadavky na konkrétní funkce redakčního systému a my Vám jej vytvoříme. (Například: Editace textů, přidávání článků, novinek, fotografií, produktů a mnoho dalšího).

Celá administrace probíhá přímo na webovém prohlížeči. Například úprava a přidávání textů se provádí v editoru (taktéž ve webovém prohlížeči), který je téměř totožný jako Microsoft Word nebo OpenOffice Writer.

Ceny se odvíjejí od složitosti redakčního systému (počet a složitost funkcí).


Validnost

Naše stránky vytváříme podle nejpřísnějších pravidel W3C. Validací internetových stránek lze docílit správného zobrazení obsahu ve všech webových prohlížečích.


SEO optimalizace

Webové stránky také optimalizujeme pro vyhledávače (SEO - Search Engine Optimization). Cílem této optimalizace je zajistit co nejlepší pozici ve vyhledávačích a tím docílit vyšší návštěvnosti. Existují dvě metody SEO optimalizace:

On-page
Tato metoda souvisí s vývojem webové stránky. Stránky musí splňovat určitá kritéria, aby ulehčily vyhledávačům jejich práci. Každý náš web touto metodou optimalizujeme zcela zdarma.

Off-page
Do této metody patří například budovaní zpětných odkazů z různých katalogů a stránek se stejným tématem. Při umístění stránek na doménu, vytvoříme několik odkazů z nejznámějších katalogů a umístíme Váš odkaz i naše stránky. Registrace do více katalogů již není v základní ceně.