Statický web

Potřebuji

Vytvořit prezentační www stránky, na kterých není nutné často, nebo vůbec měnit obsah. A nechci investovat příliš mnoho peněz do rozsáhlého projektu s redakčním systémem.


Řešení

Tyto stránky jsou vhodné pro portfolia, jednoduché prezentační stránky nebo mikrostránku. Zpracujeme pro Vás moderní design a vytvoříme validní, optimalizované stránky.
Využíváme technologie XHTML, CSS, JavaScript (jQuery), Flash a PHP.

Na stránce Vám můžeme vytvořit různé animované prvky, které vdechnou život Vašemu projektu.

Pod pojmem Mikrostránka, nebo-li microsite/minisite, si můžete představit jednoduchou webovou stránku, která má za cíl propagovat, nebo informovat o velmi vyhledávaném produktu či službě.
Mikrostránka může například obsahovat recenze a popis výjimečného produktu. Jelikož je jednoduchá a celá cílená na jeden produkt, vyhledávače ji snáze naleznou. Zde se bude nacházet odkaz na Váš eshop či webové stránky, a tím si snáze přivedete nové zákazníky.

Ceny se odvíjí od složitosti prezentace (Počet podstránek, grafická náročnost, animace).
O případné aktualizace takovéto webové stránky se musíme postarat my (viz. Ceník).


Validnost

Naše stránky vytváříme podle nejpřísnějších pravidel W3C. Validací internetových stránek lze docílit správného zobrazení obsahu ve všech webových prohlížečích.


SEO optimalizace

Webové stránky také optimalizujeme pro vyhledávače (SEO - Search Engine Optimization). Cílem této optimalizace je zajistit co nejlepší pozici ve vyhledávačích a tím docílit vyšší návštěvnosti. Existují dvě metody SEO optimalizace:

On-page
Tato metoda souvisí s vývojem webové stránky. Stránky musí splňovat určitá kritéria, aby ulehčily vyhledávačům jejich práci. Každý náš web touto metodou optimalizujeme zcela zdarma.

Off-page
Do této metody patří například budovaní zpětných odkazů z různých katalogů a stránek se stejným tématem. Při umístění stránek na doménu, vytvoříme několik odkazů z nejznámějších katalogů a umístíme Váš odkaz i naše stránky. Registrace do více katalogů již není v základní ceně.