Kódování šablon

Potřebuji

Z mého grafického návrhu (.psd) vytvořit zcela validní www stránku, která bude optimalizovaná pro všechny používané webové prohlížeče.


Řešení

Nakódujeme Vám stránku s použitím technologie XHTML, CSS, JavaScript (jQuery) a optimalizujeme ji pro všechny používané internetové prohlížeče.


Validnost

Naše stránky vytváříme podle nejpřísnějších pravidel W3C. Validací internetových stránek lze docílit správného zobrazení obsahu ve všech webových prohlížečích.


SEO optimalizace

Webové stránky také optimalizujeme pro vyhledávače (SEO - Search Engine Optimization). Cílem této optimalizace je zajistit co nejlepší pozici ve vyhledávačích a tím docílit vyšší návštěvnosti. Existují dvě metody SEO optimalizace:

On-page
Tato metoda souvisí s vývojem webové stránky. Stránky musí splňovat určitá kritéria, aby ulehčily vyhledávačům jejich práci. Každý náš web touto metodou optimalizujeme zcela zdarma.

Off-page
Do této metody patří například budovaní zpětných odkazů z různých katalogů a stránek se stejným tématem. Při umístění stránek na doménu, vytvoříme několik odkazů z nejznámějších katalogů a umístíme Váš odkaz i naše stránky. Registrace do více katalogů již není v základní ceně.